HEOS Wireless Speakers HEOS Wireless Speakers

İSTEDİĞİNİZ ODADA İSTEDİĞİNİZ ŞARKIYI ÇALIN

HEOS Nedir?

HEOS evin herhangi bir bölgesinden kolayca tüm müziğinizi yönetmenize izin veren kablosuz müzik sistemidir. Tek ihtiyacınız olan bir veya birden fazla HEOS hoparlörü ve ücretsiz uygulama.

 

HEOS UYGULAMASI

HERHANGİ BİR TONDA, HERHANGİ BİR ODADA, HER ZAMAN

HEOS size tüm müziğinize ulaşma imkanı verir ve çalma listesini çeşitlendirmek için diğer kullanıcıları kadroya ekleyebilirsiniz veya odayı kullanıcıya göre kişiselleştirebilirsiniz. : Mutfakta birisinin tonları, ana yatak odasında diğerinin. Sevdiğiniz müzik servisinden, telefondan veya ağdan istediğinizi çalın.

 

KABLOSUZ ÇOK ODALI SES SİSTEMİ

HERHANGİ BİR ODADA VEYA HER ODADA

Müziğiniz sizin komutanızda. Kütüphanenizden seçtiklerinizi aktarın veya çalın. Party ve Family modları her yerde aynı şarkıyı çalmanıza veya her odada farklı şarkı çalmanıza izin verir. Seçim sizin. DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

 

ÜRÜN AİLESİ

BİRLİKTE VEYA AYRI, ONLAR GÜZEL MÜZİK YAPAR.

Birlikte veya ayrı ayrı; saf ve hassas ses sağlayan akustik olarak şekillenmiş, tarz ve güçlü hoparlörlerdir. Sadece HEOS'un sağlayacağı ilk sıra deneyimini oluşturmak ve sesi senkronize etmek için onları bir araya getirin.

 

HEOS 7

En büyük boşlukları doldurur.

En iyinin en iyisi. Kablosuz hoparlör performansında üst düzey. Partiler için mükemmel.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

 

 

 

HEOS 5

Orta ve Büyük Odalar için

En büyük çok yönlü. Muhteşem bass performansını mütevazı ve sofistike formda bir araya getirir. Her zaman, her tarz toplanmalar için idealdir.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

 

 

 

HEOS 3

Küçük ve Orta Odalar için

Mükemmellik başlatıcı. Tüm HEOS özelliklerini ve kalitesini kompakt ve esnek bir cihazda sağlar. Onu yatırın veya dik yerleştirin. Sanal olarak her yere bir tane koyabilirsiniz.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

KURULUM SÜRECİ

TÜM ODALAR İÇİN KOLAY KURULUM

Hoparlörlerinizi istediğiniz yere koyun, akıllı cihazınıza ücretsiz uygulamayı indirin, kablosuz ev ağınıza bağlanın ve bir kaynak seçin. Sonrasında sadece müziği çalın.DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN.

ADIM 1

 

 

FİŞİ TAKIN

 

ADIM 2

 

 

UYGULAMAYI TIKLAYIN

 

ADIM 3

 

 

KABLOSUZ AĞA BAĞLANIN

 

ADIM 4

 

 

MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

 

SİZİN İÇİN BURADAYIZ

HEOS by Denon tüm eviniz için müthiş sesli müzik oynatıcıları ailesini kapsayan Kablosuz Çok Odalı Ses Sistemidir. iOS veya Androd telefon veya tabletinizden kontrol etmek için ücretsiz bir uygulama vardır. Favori müzik aktarım servisleri, internet radyo veya kendi müzik kolleksiyonunuzun keyfini sürebilirsiniz ve kurulum çocuk oyuncağıdır.
HEOS gerçek bir çok odalı sistemdir. Her odada aynı şarkıyı veya her odada farklı şarkıyı içeren odalar arası kombinasyon şeklinde çalabilirsiniz. Bunlar Airplay ve Bluetooth gibi diğer kablosuz sistemlere karşı belirgin avantajlardır. HEOS standart ev kablosuz teknolojisini kullanır, böylece köprüleme cihazı gibi yeni ekipmana ihtiyaç duymadan kendi yönlendiricinizi kullanabilirsiniz. Kablosuz aralığı ve ses kalitesi Bluetooth'a göre çok iyidir ve ağınızdaki herhangi bir cihazla çalıştıracağınız ücretsiz HEOS uygulaması ile tüm hoparlörleri kontrol edebilirsiniz. Sadece HEOS Denon'un 100 yılı aşkın ses deneyimiyle birlikte gelir.
HEOS 1 kompakt özelliği ile nem direncini muhafaza ederek, banyo gibi nemli veya buharlı ortamlarda dinlemek için HEOS 1 ideal bir üründür. HEOS 3 2 Class D amplifikatör kanallı çift sürücülü dizaynıyla küçük ve orta boy odalar için idealdir. HEOS 5 ise bir pasif radyatörün yanında 4 Class D amplifikatör kanalından beslenen 4 aktif sürücülü çift orta woofler, çift tweeter 5 sürücülü sistemdir. Orta ve büyük boy odalar için idealdir. HEOS 7 çift pasif radyatörlerin yanında 5 Class D amplifikatör kanalından beslenen çift orta woofler, çift tweeter ve bir aktif sub woofer içeren 75 sürücülü sistemdir. HEOS 7'de bir kulaklık çıkışı da vardır. Aktarım özellikleri, USB ve Aux girişleri tüm modeller için özdeştir.
Tüm HEOS hoparlörler müthiş bir müzik deneyimi sağlar. Genel olarak HEOS 7 en derin bass ve en yüksek çıkış isteyen meraklılar ve oturma odaları, teraslar veya bölmesiz evler gibi büyük odalar ve açık alanlar için tavsiye edilir. HEOS 5 yemek odaları, büyük yatak odaları, ofisler ve daha küçük oturma odaları gibi orta ve büyük odalar içindir ve HEOS 3 yatak odaları, ofisler ve mutfaklar gibi küçük ve orta boy odalar içindir.
HEOSbyDenon uygulamasını iOS 5 veya daha üstü sürüme sahip iPhone, iPad veya iPod'a veya Android 2.3 veya üstü sürüme sahip Android akıllı telefon veya tablete indirmeniz gerekir. Kablosuz ağ, internet bağlantısı ve kablosuz ağa bağlı bir mobil cihaza ihtiyaç duyacaksınız.
Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Rdio, Mood:Mix ve yakında eklenecek daha fazlasıyla birlikte telefon ya da tabletinizdeki, USB belleklerinizdeki ve analog kaynaklarınızdaki müzikler.
İki HEOS1, iki HEOS3, iki HEOS5 veya iki HEOS7 hoparlörü stereo çift olarak kullanabilirsiniz.
Sistem tek seferde ağdaki 32 HEOS müzik oynatıcısına kadar destekler.
HEOS hesabınız müzik servisleri girişleriniz ve HEOS çalma listeleriniz gibi tüm ayarlarınızı ve tercihlerinizi hatırlar. Sisteminize çoklu telefon ya da tablet kontrol birimleri eklemek istediğinizde her cihazda HEOS kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. Eğer isterseniz tek bir evde birden fazla HEOS hesabını da desteklemekteyiz. Bu yolla her aile üyesi örneğin kendi kişisel Spotify hesap ayarlarının keyifini çıkarırken aynı zamanda evdeki tüm hoparlörleri paylaşabilir.
Yetkili HEOS satıcısı HEOS websitesindeki aşağıdaki linkten bulunabilir: Yetkili satıcılar.

Taramaya devam edin - HEOS sistem hakkında daha çok şey öğrenin veya sizin için mükemmel olan ürünü bulun.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanmanız için cookie'leri kullanmaktayız. Siteyi kullanmaya devam ederek cookie kullanımızı kabul etmiş olursunuz.Daha fazlası için.