HEOS HomeCinema

 • TV ve Blu-ray oynatıcı veya kablolu/uydu alıcıdan üst düzey geniş aralıklı yüksek duyarlıklı ses
 • Müzik dinleme için HEOS alanı gibi çalışır
 • Gelişmiş DSP işlemci kapsayıcı sanal surround ses sağlar
 • Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS kod çözme
 • Kablosuz subwoofer dahildir.
 • Kimse daha iyisini yapamaz

Özellikler - HEOS HomeCinema

Sevdiğiniz TV şovları ve filmlerindeki etkileyici sesleri serbest bırakın.

TV'ler ile birlikte ses kaliteleri de inceliyor. HEOS HomeCinema TV şovları, filmler ve sevdiğiniz şarkılardan maksimum keyif almanız için gerçek geniş aralıklı yüksek duyarlıklı ses sağlar.


HEOS HomeCinema ses barı kablosuz subwoofer ile mükemmel uyumla çalışan gelişmiş DSP işlemcili çift amplifikatörlü orta woofer ve tweeter özelliklidir.


Dolby Digital, Dolby Digital Plus ve DTS kod çözme özellikli HEOS HomeCinema film ve müzik surround ses dosyalarının kodlarını kendi ayrı orijinal kanallarında açar ve kapsayıcı Virtual Surround ses deneyimi sağlamak için gelişmiş patentli DSP'mizi uygular.

 • 4 kanallı dijital amplifikasyonlu çift amplifikatörlü ses barı - subwoofer özel yüksek güçlü dijital amplifikasyon özelliklidir
 • Çift yuvarlatılmış dikdörtgen orta woofer sürücüler daha yüksek verim ve doğrusallık için Kevlar koniler ve çift mıknatıslı motor sistemini bir araya getirir.
 • TV-SES GRUPLAMA HEOS EKOSISTEMI BOYUNCA TV SESININ KEYFINI ÇIKARMANIZI SAĞLAR
 • Neodim mıknatıslı dual 20 mm işlemiş tweeter'lar geniş dağınım ile geliştirilmiş treble yanıtı sağlar.
 • Gelişmiş DSP işlemci güçlü 400 MHz 32-bit kayan noktalı DSP motoruna sahiptir - aynı işlemci ayrıcalıklı Denon A/V alıcılarda da yer alır.
 • Özel Virtual Surround işlemci ayrı çok dosyalı surround ses kanallarında kod çözmeyi gerçekleştirir ve harici hoparlöre ihtiyaç duymadan hassas ön ses alanlı ve sarıcı surround sesli kapsayıcı surround ses deneyimi sağlamak için gelişmiş psiko-akustik DSP işlemci algoritmaları kullanır.
 • Patentli Dynamic Bass Boost aşırı yüklenme sebebiyle oluşan bozulmayı engelleyerek sıkı derin bas oluşturabilmeyi uygun hale getiren gelişmiş frekans ve dinamik alan sağlar.
 • HDMI giriş ve çıkış ses barından TV'nize tek bir kablo bağlantısı için Audio Return Channel özelliğine sahiptir.
 • Kablosuz subwoofer odanın herhangi bir yerine konulabilir ve hassas ses barı/subwoofer ses senkranizasyonu için zamanlama ayarlı DSP işlemci özelliklidir.
 • Movie (Film) ve Music (Müzik) modları gişe rekoru kıran filmler ve sevdiğiniz müzik dosyaları için en iyi ses performansını seçmenize izin verir.
 • Night Mode (Gece Modu) düşük seviyelerde müzik dinlediğinizde diğer aile üyelerini rahatsız etmeden tam aralıklı ses deneyimi keyfini yaşamanıza yardımcı olur.
 • Diyalog güçlendirici diyalog anlaşılabilirliğini artırır - sanatçıların ne söylediğini anlamanının sıklıkla zor olduğu kompleks müzik ve seslere sahip filmler ve TV şovları için idealdir.
 • Çift band standart ev kablosuz ağlarına kablosuz bağlantı kurar.
 • Kablolu analog stereo giriş için koaksiyel ve optik dijital girişler ve Aux girişi
 • USB sürücü bağlantısı için USB portu
 • Ses barı kızıl ötesi alım ve yeniden iletim özellikleriyle TV'nin önüne monte edildiğinde TV uzaktan kumanda komutlarının TV'ye geçmesine izin verir.
 • Ses barı raf veya duvara monte edilebilir.

Tüm HEOS hoparlörler aşağıdaki özelliklere sahiptir:

ÇOK ODALI SES

Her oda kendi HEOS sesine sahip olabilir. Veya farklı hoparlörleri bir araya getirerek evin tamamını aynı şarkıyla doldurabilirsiniz. Çoklu oda çok sayıda seçenek anlamına gelir.
Daha fazlasını öğrenmek için

UYGULAMALAR & AKTARIM HİZMETLERİ

Bulut müzik, müzik aktarımı ve müzik kitaplığınız - tüm sevdiğiniz kaynaklar bu muhteşem ücretsiz uygulama tarafından desteklenir.
Daha fazlasını öğrenmek için

HARİKA SES KALİTESİ

HEOS hoparlörlerin saf ses üretmesi tesadüf değildir. 100 yılı aşkın süredir ses alanında yenilikçi olan Denon'daki uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.
Daha fazlasını öğrenmek için

KOLAY KURULUM

HEOS hoparlörleriniz ile dinlemeye başlama süreniz inanılmaz derecede çabuktur. Hoparlörlerinizi yerleştirin ve dakikalar içerisinde dinlemeye başlayacaksınız. Gerçekten basittir.
Daha fazlasını öğrenmek için

Yüklemeler - HEOS HomeCinema

pdf file
Online Kullanım Kılavuzu
pdf file
Kullanım Kılavuzu - İngilizce

4,74 MB
12.15.2015

pdf file
Hızlı Başlangıç Kılavuzu - İngilizce

1,57 MB
12.15.2015

Değerlendirmeler ve Ödüller - HEOS HomeCinema

Awards
M3
“Uygulama mükemmel. Gerçekten mükemmel ses. Güzel tasarım. "
Audio Vision
"Denon'un çok odalı HEOS sistemi zayıflık göstermemektedir. […] Çok çeşitlilik pek mümkün değildir. […] Örnek: Denon kendi hoparlörleri ve stereo ile bu çok odalı konsepti birleştirme imkanı sunuyor.”
AV Forums
Son derece etkili HEOS uygulaması sayesinde, kurumu bu kadar kolay olamazdı. İyi entegre bas ile büyük bir ses performansı alabilirsiniz. Tavsiye edilir!
Dolby Product
HEOS HomeCinema ürünü Benchmark.pl tarafından gözden geçirildi ve TAVSİYE EDİLİR ürünü olarak teyit etmiştir.
M3 - Best In Test
"Uygulama müthiş. Ses inanılmaz. Tasarımı harika."
Pocketlint
"Neredeyse tüm akış hizmetlerini ve dosya türlerini işleyebilen, iyi bir değerde çok odalı bir ses sistemine yatırım yapmak istiyorsanız ve yüksek çözünürlüklü olan ses de dahil olmak üzereyse - güncellenmiş Denon Heos HS2'den çok daha iyi bir ürün bulamazsınız. "
Tek.no - Best in test
"Denon HEOS HomeCinema çok iyi yapılmış bir soundbar ürünüdür."
T3 - HEOS System
"Denon ve Sonos arasındaki savaş kanlıdır […]HEOS genel olarak en iyi çok odalı ses sistemidir […] Ses üretimi çarpıcı, ve uygulama kontolü daha bir sıkı sargıdır."
HEIMKINO calls it “outstanding” with a great mark of 1,1 and a “Praxistipp” award in addition!

“Expanding the HEOS family with the HomeCinema soundbar is a great decision […] so that you will have difficulties to find a soundbar that is better equipped than this one.”
“While playing blu-ray the set reveals a really striking bass that drily gives any action sequence the desired impact.”

EISA award for the Denon HEOS multi-room system

“HEOS by Denon provides all the components needed to piece together a versatile sound system for your home. Loudspeakers come in a variety of models – the HEOS 1, 3, 5 and 7 – while partnering separates extend to the impressively versatile HEOS Amp and HEOS Link preamp. The HEOS HomeCinema is perfect for placing under your screen as a soundbar, while the HEOS Extend is an ideal way to increase the reach of your Wi‐Fi for elegant wire‐free music. The entire system is configured and driven by the intuitive HEOS app (iOS and Android), while Spotify, Deezer, Tidal, Soundcloud, Rdio, and TuneIn radio are just some of the integrated music services on offer. Capable of a surprisingly deep bass, a well‐judged midrange and room‐filling energy, this is the perfect way to spread stunning sonics throughout the house.”

HEOS is Test Winner in T3 and earns Platinum Award

“Heos by Denon çok odali sistemdir. Zengin özelliklere sahip ve yerel USB'den oynatma ile müzikal bir katı uygulama tarafından desteklenir”

SSS - HEOS HomeCinema

 • HEOS BY DENON NEDİR?
  HEOS by Denon tüm eviniz için müthiş sesli müzik oynatıcıları ailesini kapsayan Kablosuz Çok Odalı Ses Sistemidir. iOS veya Androd telefon veya tabletinizden kontrol etmek için ücretsiz bir uygulama vardır. Favori müzik aktarım servisleri, internet radyo veya kendi müzik kolleksiyonunuzun keyfini sürebilirsiniz ve kurulum çocuk oyuncağıdır....Daha fazla
 • HEOS HOPARLÖRLERİ DİĞER KABLOSUZ HOPARLÖRLERDEN FARKLI KILAN NEDİR?
  HEOS gerçek bir çok odalı sistemdir. Her odada aynı şarkıyı veya her odada farklı şarkıyı içeren odalar arası kombinasyon şeklinde çalabilirsiniz. Bunlar Airplay ve Bluetooth gibi diğer kablosuz sistemlere karşı belirgin avantajlardır. HEOS standart ev kablosuz teknolojisini kullanır, böylece köprüleme cihazı gibi yeni ekipmana ihtiyaç duymadan kendi yönlendiricinizi kullanabilirsiniz. Kablosuz aralığı ve ses kalitesi Bluetooth'a göre çok iyidir ve ağınızdaki herhangi bir cihazla çalıştıracağınız ücretsiz HEOS uygulaması ile tüm hoparlörleri kontrol edebilirsiniz. Sadece HEOS Denon'un 100 yılı aşkın ses deneyimiyle birlikte gelir....Daha fazla
 • 4 HEOS HOPARLÖRÜ ARASINDAKİ FARK NEDİR?
  HEOS 1 kompakt özelliği ile nem direncini muhafaza ederek, banyo gibi nemli veya buharlı ortamlarda dinlemek için HEOS 1 ideal bir üründür. HEOS 3 2 Class D amplifikatör kanallı çift sürücülü dizaynıyla küçük ve orta boy odalar için idealdir. HEOS 5 ise bir pasif radyatörün yanında 4 Class D amplifikatör kanalından beslenen 4 aktif sürücülü çift orta woofler, çift tweeter 5 sürücülü sistemdir. Orta ve büyük boy odalar için idealdir. HEOS 7 çift pasif radyatörlerin yanında 5 Class D amplifikatör kanalından beslenen çift orta woofler, çift tweeter ve bir aktif sub woofer içeren 75 sürücülü sistemdir. HEOS 7'de bir kulaklık çıkışı da vardır. Aktarım özellikleri, USB ve Aux girişleri tüm modeller için özdeştir....Daha fazla
 • ODAM İÇİN UYGUN HEOS HOPARLÖR HANGİSİDİR?
  Tüm HEOS hoparlörler müthiş bir müzik deneyimi sağlar. Genel olarak HEOS 7 en derin bass ve en yüksek çıkış isteyen meraklılar ve oturma odaları, teraslar veya bölmesiz evler gibi büyük odalar ve açık alanlar için tavsiye edilir. HEOS 5 yemek odaları, büyük yatak odaları, ofisler ve daha küçük oturma odaları gibi orta ve büyük odalar içindir ve HEOS 3 yatak odaları, ofisler ve mutfaklar gibi küçük ve orta boy odalar içindir.... Daha fazla
 • HEOS'UN EVİMDE ÇALIŞIR HALE GELMESİ İÇİN BAŞKA NE YAPMALIYIM?
  HEOSbyDenon uygulamasını iOS 5 veya daha üstü sürüme sahip iPhone, iPad veya iPod'a veya Android 2.3 veya üstü sürüme sahip Android akıllı telefon veya tablete indirmeniz gerekir. Kablosuz ağ, internet bağlantısı ve kablosuz ağa bağlı bir mobil cihaza ihtiyaç duyacaksınız....Daha fazla
 • HEOS HANGİ MÜZİK KAYNAKLARINI DESTEKLİYOR?
  Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Mood Mix ve yakında eklenecek daha fazlasıyla birlikte telefon ya da tabletinizdeki, USB belleklerinizdeki ve analog kaynaklarınızdaki müzikler.Daha fazla
 • İKİ HEOS HOPARLÖRÜ STEREO ÇİFT OLARAK KULLANABİLİR MİYİM?
  İki HEOS1, iki HEOS3, iki HEOS5 veya iki HEOS7 hoparlörü stereo çift olarak kullanabilirsiniz.Daha fazla
 • TEK SEFERDE KAÇ HEOS HOPARLÖRÜ KULLANILABİLİR?
  Sistem tek seferde ağdaki 32 HEOS müzik oynatıcısına kadar destekler. Daha fazla
 • ÜCRETSİZ HEOS HESABI NEDİR VE FAYDALARI NELERDİR?
  HEOS hesabınız müzik servisleri girişleriniz ve HEOS çalma listeleriniz gibi tüm ayarlarınızı ve tercihlerinizi hatırlar. Sisteminize çoklu telefon ya da tablet kontrol birimleri eklemek istediğinizde her cihazda HEOS kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. Eğer isterseniz tek bir evde birden fazla HEOS hesabını da desteklemekteyiz. Bu yolla her aile üyesi örneğin kendi kişisel Spotify hesap ayarlarının keyifini çıkarırken aynı zamanda evdeki tüm hoparlörleri paylaşabilir.... Daha fazla
 • HEOS'U NEREDEN SATIN ALABİLİRİM?
  Yetkili HEOS satıcısı HEOS websitesindeki aşağıdaki linkten bulunabilir: Yetkili satıcılar.