HEOS BAR

HEOS Bar, ince bir ses çubuğunun zerafetini korurken, bir TV'den veya Blu-ray oynatıcıdan ses geliştirmek için istisnai bir performans ve bir ses akış çözümü olarak hareket etme yeteneği sunar.

 

ÇITAYI YÜKSELTTİK.

İster bir büfe üzerine yerleştirin veya duvara monte edin,heyecan verici HD ev sineması ve sansasyonel müzik akışını yaşayın. Ses duvarını aşın ve TV'nizin hak ettiği dolu dolu oda sesini elde edin. HEOS Bar, son teknoloji ürünü sinyal işleme, yükseltme ve 9 yüksek performanslı sürücü ile istisnai bir performans sunar. En büyük ekranlar için bile düzgün bir yükseltme. Dört 4K uyumlu HDMI, çok kaynaklı AV kurulumlarında bile ses çubuğunu kullanmanıza izin verirken, HEOS entegrasyonu tüm müziklerinizi kablosuz olarak dinlemenizi sağlar.

FAVORİ KURULUMUNUZU SEÇİN.

 • 3.0
 • 3.1
 • 5.1

3.0 Kurulum: Sanal surround özellikli, sol ve sağ kanal ve merkez hoparlör dahili

 • MÜKEMMEL SES BASİTLEŞTİ.

  Kurulum ve çalıştırma çok kolay. HEOS Bar’ı televizyonunuzun HDMI Audio Return Channel (ARC) (Ses Dönüş Kanalı) girişine bağlayın. Dakikalar içinde ses çubuğu çalışmaya hazırdır. Tüm sesinizi HEOS App ile denetleyin veya TV'nizin uzaktan kumandası ile HEOS Bar’ı kumanda edin. Kolay değil mi?

 • HEOS SUBWOOFER’I KABLOSUZ OLARAK EKLEYİN.

  HEOS Subwoofer'ı HEOS Bar'a bağlayarak sismik bas elde edin ve kablolama olmadan nefes kesici bir 3.1 kurulum oluşturun.

 • 5.1 SİNEMA SESİ İLE KENDİNİZİ KUŞATIN.

  HEOS Bar'ın sanal surround efektleri zaten çarpıcı. Bununla birlikte, kablosuz HEOS Subwoofer'ı ve kablosuz HEOS hoparlörlerinin herhangi bir çiftini eklerseniz, kelimenin tam anlamıyla her sahneye dalarsınız.

İNANILMAZ HEOS DENEYİMİNİ
ELDE EDİN.

Beğendiğiniz herhangi bir HEOS cihazını bağlayın ve tüm ses çıtasını yükseltin. Ev ağınızı kullanarak tüm müziklerinizi herhangi bir odaya ya da aynı müziği tüm odalara aktarın. Favori şarkılarınızı Bluetooth® ile paylaşın. Sezgisel HEOS App ile hepsi parmak uçlarınızda.

 

DUYULARINIZA VE DEKORUNUZA UYUN.

HEOS Bar stilinizi, odanızı ve her şeyden önce TV'nizi eşleştirir. HEOS Bar, en fazla 50 ve daha fazla inç TV setinin sesini iyileştirmek için tasarlanmıştır ve hala sofistike bir şey arar ve ses çıkarır.

 

4K ULTRA HD’Yİ KEŞFET.

Kuşkusuz, HEOS AVR, en son HDMI standartlarıyla tamamen geleceğe yöneliktir. Dört HDMI 2.0a / HDCP 2.2 girişi, filmlerinizin 4K Ultra HD'de keyfini çıkarmanızdan emin olmanız için. TV'nizin sınırlı 4K geçiş kapasitesine sahip olması durumunda endişelenmeyin. 4K kaynaklarınızı doğrudan bara bağlayın. En iyi çok kanallı ses için HEOS Bar, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio ile sınıfının önde gelen ses formatı desteği sunar. HEOS AVR / HEOS Bar, HDR10 ve Dolby Vision'un Yüksek Dinamik Aralık (HDR) video formatlarını da destekliyor. Dolby Vision, sinema, TV şovları ve oyunları inanılmaz bir kontrast ve renk ile keyfe dönüştürür

 

MÜZİĞİNİZİ İSTEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞIN.

Kişisel müzik koleksiyonunuzu tüm HEOS ekosistemi içinde çalın. Hatta yüksek çözünürlükte. HEOS Bar, tüm önemli akış biçimlerini destekler. HEOS App ile her odada müziği kontrol edin. Tüm harika müzik hizmetleri tamamen entegredir. Şu an için hazır olan ruh halini ayarlayın.

TÜM HEOS ÜRÜNLERİNİN ÖZELLİĞİ:

Çok odalı ses

Her odada, kendi HEOS sesi olabilir. Veya, evi aynı şarkıyla doldurmak için birden çok hoparlör gruplandırın. Çok odalı, birden fazla seçenek anlamına gelir.
Daha fazla bilgi için

Uygulama ve akış hizmetleri

Buluttaki müzik, müzik akışı ve müzik kitaplığınız — tüm favori kaynaklarınız bu muhteşem ÜCRETSİZ uygulama tarafından desteklenmektedir.
Daha fazla bilgi için

Muhteşem ses kalitesi

HEOS hoparlörlerinin bozulmamış bir ses üretmesi tesadüf değildir. Onlar, Denon'da 100 yıldan fazla bir süredir ses yenilikçisi uzmanlar tarafından tasarlanıyor.
Daha fazla bilgi için

Kolay kurulum

HEOS hoparlörlerini bu kadar çabuk dinlemeye başlayabilmek şaşırtıcı. Hoparlörlerinizi yerleştirin, birkaç dakika içinde müzik dinleyeceksiniz. Gerçekten çok basit.
Daha fazla bilgi için

 

Teknik Özellikler

Ses Sistemi
3.0 Hoparlör Sistemi

Optimum diyalog netliği için özel bir kanal ile.

D Sınıfı Dijital Amplifikasyon

6 kanallı, yüksek verimli, serin çalışan D Sınıfı dijital amplifikasyon, bozulmamış ses, geniş dinamik aralık ve düşük bozulma sunar.

Dolby TrueHD, DTS-HD Master, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Decoding

Dolby ve DTS'den yüksek çözünürlüklü kayıpsız sürümler de dahil olmak üzere en popüler surround ses formatlarını destekler.

4x HDMI Giriş ve HDMI Çıkış

Audio Return Channel (ARC, Ses Geri Dönüş Kanalı) ile 4K UHD'yi destekler, TV'ye tek kablo bağlantısı sağlar.

Yedek Analog Hat Girişi

Bir analog müzik kaynağına bağlantı için 3,5 mm analog hat giriş jakı.

IR Uzaktan Öğrenme

TV uzaktan kumandanızla HEOS Bar'ı kontrol etmenizi sağlar. HEOS Bar'ın TV'nin kızılötesi sensörünü gizlemesi durumunda dahili IR tekrarlayıcı.

Müzik Kaynakları
Müzik Abonelik Hizmetleri

HEOS App; Rhapsody, Pandora, Spotify ve TuneIn, iHeartRadio, SiriusXM, MOOD:MIX ve DRM’siz parçalar sunan diğer servislerden oluşan popüler aboneli müzik akış servislerinden seçim yapmanıza olanak tanır. Daha fazla hizmet yakında eklenecek. *

İnternet Radyo İstasyonları

En sevdiğiniz internet radyo istasyonlarından birini seçin ve MP3, AAC ve WMA (TuneIn servisi aracılığıyla) dinleyin.

Desteklenen Müzik Formatları

WMA: 192kbps'ye kadar
AAC ve MP3: 320kbps'ye kadar
FLAC, WAV ve ALAC:
24-bit / 192kHz'e kadar
DSD 5.6 (akış)

Desteklenen Resim Formatları

HEOS App; JPG, PNG, BMP ve GIF albüm resim formatlarını destekler.

Desteklenen USB Sürücüleri

HEOS Bar, dahili USB portu üzerinden USB sürücülerini destekler. Bir USB sürücüsündeki müzik içeriği, yerel olarak veya ağınızdaki herhangi bir veya tüm HEOS oynatıcılarda çalınabilir.

* Müzik servislerinin kullanılabilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Tüm hizmetler, satın alınırken mevcut olmayabilir. Bazı servisler, müzik servisi sağlayıcılarının veya başkalarının kararlarına dayanarak zaman zaman eklenebilir veya durdurulabilir. Duyurular ve ayrıntılar için www.denon.com.tr/tr/musicservices adresini ziyaret edin.

Ağ Oluşturma
Kablosuz Bağlantı

Kablosuz ağınıza hızlı ve kolay bir şekilde bağlanın. HEOS Bar, en güvenilir ağ bağlantısı için en yeni 802.11 ağlarını (ikili bant "N", "AC" dahil) destekler.

Kablolu Bağlantı

Ev veya ofis LAN sisteminize RJ-45 kablolu LAN portu üzerinden bağlanın.

Genel
Güç Kaynağı

100-240 Volts AC, 50/60 Hz

Kutuda Ne Var?

HEOS Bar, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, HDMI kablo, optik kablo, 3.5mm kurulum kablosu, Güç Kablosu, Ethernet kablosu, uzatma ayağı seti, Uzaktan kumanda

Kontroller ve Sinyaller

Ses Artırma/Azaltma (+, -), Ses kesme, Ses kesme LED göstergesi

Ağırlık

4.8 kg

Çoklu Dil Desteği

İngilizce, Fransızca, İspanyolca

Boyutlar (H x W x D)

Rafta: 72 x 1100 x 148 mm
Duvarda: 148 x 1100 x 72 mm

İşlem Sıcaklık Aralığı

5°C~35°C

Ürün Tamamlama

Siyah

Not: Özellikle ürünlerimizin kalitesini sürekli iyileştirmeye çalışırken, teknik özellikler önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

Ödüller & Videolar

 • HEOS Soundbar, şimdiye kadar duyduğumuz en cazip ses çubuğu [...] gerekli tüm giriş ve çıkışları sağlar.
 • San Diego’daki CEDIA 2017 için NewBay Media’nın konut sistemleri ve TWICE, Best of Show ödülüne değer bulundu. Ödüller fuarda öne çıkan ürünleri onurlandırıyor.
 • “HEOS Sub ile birlikte HEOS BAR’ı test sürecinde çok beğendik. Bunun sebebi de gösterişsiz bir görünümde saklı yüksek malzeme kalitesi. Sonunda Denon'un barı da bizi olumludan daha fazla şaşırttı. "
 • "Müzik akışı yapmak, bir sistem merkezi işlevi görmek ve kablosuz çoklu odayı başlatmak mümkün. Hala bizi en çok etkileyen şey sıcak müzikalite."
 • Denon’un HEOS BAR, SUB ve 2 adet HEOS 1’d oluşan ev sinema sistemi, iTAVISEN tarafından test edildi.
  “Eğer iyi akış özelliklerine ve fiyata sahip bir kablosuz surround sistemi satın almak istiyorsanız, Denon HEOS ile yanlış yapmazsınız. Ses kesinlikle mükemmel. ”
 • "Dört HDMI girişi ve hem Dolby hem de DTS desteği ile HEOS Bar, piyasadaki en eksiksiz soundbarlardan biridir. Subwoofer ve kablosuz arka hoparlörlerle film tecrübeleri çok eğlenceli; evde gerçek bir sinematik deneyim yaşatmaya çok yaklaşıyor. Bunun en önemli sebeplerinden Arka hoparlörler ve subwoofer mesafelerini ayarlama imkânının olması. Stereo müzik de iyi çalışıyor ve subwoofer çok iyi entegre oluyor. Sonos rakibini buldu!"
 • Denon'un Heos serisi Multiroom hoparlörleri çok şey sunuyorlar, etkileyici ev sinema sonuçları için gerçek surround ses bile sunabiliyorlar.Heos Bar, Heos Subwoofer ve GoPack içeren iki Heos 1 ile kombinasyonda, etkileyici 5.1 ses; kabloları kullanmaksızın odalarda da gerçekleştirilebiliyor.
 • Zarif tasarımlı, olağanüstü bir ses çubuğu ve ses akış çözümü.
 • Özetle, Denon HEOS Bar karmaşık olmayan tam bir sistem arayanlar için bir ses çubuğudur. İçinde dokuz hoparlör bulunan güçlü bir ses sunar. Aynı zamanda, hemen hemen mevcut herhangi bir TV ile mükemmel uyum sağlayacak modern bir tasarıma sahiptir.
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 0ms
 • REVİEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Teknik Destek

 • Name
  Date
  Size
  Type
  Action
 • HEOS BAR Specification Sheet
  02.22.2017
  1,80 MB