HEOS 3 HS2

 • YENİ Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği
 • YENİ Entegre Bluetooth®
 • Çok yönlü dikey ya da yatay yerleşim
 • Mükemmel derecede senkronize stereo çift için 2 tane kullanın
 • 2 özel Class D amplifikatör ile beslenen çiftli özel tam kademeli sürücüler

  Rengi Değiştir:

Özellikler - HEOS 3 HS2

Büyük HEOS sesi veren kompakt hoparlör.

Yatak odası, ofis ve mutfaklar gibi küçük ve orta boy odalar için ideal. Bu kompakt ama tam özellikli hoparlör bulut müzik ve telefon veya tabletteki müziklerinizle birlikte USB ve NAS kaynaklarını da oynatır. Yani seçenekleriniz var.


Ayrıca ustalıkla harmanlanmış iki özel tam kademeli sürücü ve beş Class D amplifikatörün tamamı stüdyoda doğan en son teknoloji dijital sinyal işlemci ile kontrol edilir. Teknolojinin tercümesi : Çokça test edilmiş, kayıt stüdyo sınıfında tasarımdan büyük, net ses.

 • 2 özel Class D amplifikatör ile beslenen çiftli özel tam kademeli sürücüler
 • Yüksek çözünürlüklü müzik çalar
 • Büyük HEOS sesine ihtiyaç duyduğunuz her yere koyabileceğiniz kadar küçük
 • Saf ve verimli iki kanallı dijital amplifikatörden beslenen iki tam kademeli sürücünün sağladığı zengin, temiz ses
 • Ses en üst kayıt stüdyolarından sağlanan hassas akustik işlemci algoritmaları ile optimize edilmiştir.
 • İki HEOS 3 hoparlörü ayarlayarak birlikte stereo çift gibi çalıştırın.
 • BLUETOOTH VEYA WI-FI SES AKTARIMI ÜZERİNDEN PANDORA, SPOTIFY, DEEZER ve TUNE-IN GİBİ AKTARIM SERVİSLERİNDEKİ SEVDİĞİNİZ ŞARKILARI ÇALIN.
 • iOS ve Android için ücretsiz HEOS uygulaması
 • İOS veya Android ve Kindle telefon veya tabletinizde depolanan müziklerinizi çalın.
 • USB jak ve ek giriş jakı bu kaynaklardan bir veya daha fazla HEOS oynatıcıda, mükemmel derecede senkronize şekilde çalma imkanı sağlar.
 • Dahili çift band standart ev kablosuz ağlarına kablosuz bağlantı kurar.
 • Ses açma, ses kısma ve ses kapatma tuşları, kısık LED göstergesi, çok renkli durumlu LED gösterge
 • Kablolu ağ bağlantısı için ethernet jakı
 • Bass ve treble kontrolleri

Tüm HEOS hoparlörler aşağıdaki özelliklere sahiptir:

ÇOK ODALI SES

Her oda kendi HEOS sesine sahip olabilir. Veya farklı hoparlörleri bir araya getirerek evin tamamını aynı şarkıyla doldurabilirsiniz. Çoklu oda çok sayıda seçenek anlamına gelir.
Daha fazlasını öğrenmek için

UYGULAMALAR & AKTARIM HİZMETLERİ

Bulut müzik, müzik aktarımı ve müzik kitaplığınız - tüm sevdiğiniz kaynaklar bu muhteşem ücretsiz uygulama tarafından desteklenir.
Daha fazlasını öğrenmek için

HARİKA SES KALİTESİ

HEOS hoparlörlerin saf ses üretmesi tesadüf değildir. 100 yılı aşkın süredir ses alanında yenilikçi olan Denon'daki uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.
Daha fazlasını öğrenmek için

KOLAY KURULUM

HEOS hoparlörleriniz ile dinlemeye başlama süreniz inanılmaz derecede çabuktur. Hoparlörlerinizi yerleştirin ve dakikalar içerisinde dinlemeye başlayacaksınız. Gerçekten basittir.
Daha fazlasını öğrenmek için

Teknik Özellikler - HEOS 3 HS2

Genel

için idealdir Yatak odası, ofis ve mutfaklar gibi küçük ve orta boy odalar.

Sürücü Cihazları Dual tam kademeli

YENİ Bluetooth Özelliği Evet

YENİ Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği Evet

Dış Yapı Dizaynı Portlu

Amplifikatör Kanalları 2

3.5mm ses hat girişi bağlantısı Evet (1)

Depolanan müziğin direkt bağlantısı için USB portu Evet (1)

Kablolu Ağ Ethernet Jakı (1)

Kablosuz Network 2.4GHz ve 5GHz bantlarında 802.11a/b/g/n/ac standardı

3.mm Kulaklık Çıkış jakı Hayır

stand montajı için dişli delik içerir. Evet

Yerleştirme Yatay ve Dikey

Boyutlar (H x W x D) 130 x 272 x 165 (mm, horizontal placement)

Yüklemeler - HEOS 3 HS2

pdf file
Online Kullanım Kılavuzu
pdf file
Specification Sheet - English

1,79 MB
08.16.2015

pdf file
Quick Start Guide - English

2,71 MB
09.08.2014

Değerlendirmeler ve Ödüller - HEOS 3 HS2

Awards
AV Magazin
Sıcak, güçlü ses ve basit bir operasyon için dikkat çekiciğiyle Denon HEOS sistemi, çok yönlü bir çok odalı çözüm sunuyor.
Pocketlint
"Neredeyse tüm akış hizmetlerini ve dosya türlerini işleyebilen, iyi bir değerde çok odalı bir ses sistemine yatırım yapmak istiyorsanız ve yüksek çözünürlüklü olan ses de dahil olmak üzereyse - güncellenmiş Denon Heos HS2'den çok daha iyi bir ürün bulamazsınız. "
Tuexperto
HEOS HS2 - İspanya'da yılın en iyi WiFi sistemi. Japon yüksek kaliteli ses şirketi, HEOS etrafında mümkün olduğunca kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmayı amaçlayan bir ürün ailesi oluşturdu ve böylece hiçbir şey kontrolünüz dışında kalmaz.
T3 - HEOS System
"Denon ve Sonos arasındaki savaş kanlıdır […]HEOS genel olarak en iyi çok odalı ses sistemidir […] Ses üretimi çarpıcı, ve uygulama kontolü daha bir sıkı sargıdır."
HI-FI NEDİR?

Sonos'un iyi bildiği oyunda en iyi donanımlı yarışmacılardan biri. Benzer fiyat, eşit şıklık, mükemmel basitlikte kullanıma sahiptir ve içerdiği birkaç müthiş özellik henüz Sonos'un gözünden kaçmış durumdadır.

InsideCI?

HEOS by Denon serisi kaydadeğer gelişme imkanları sunan çok yönlü çok odalı ses sistemidir. Üç aktif hoparlörde 5 ve 7 müzikalite ve görünüşüyle etkilerken Link hali hazırdaki tiyatro odası veya çevresini mikse katmanın basit bir yolunu sağlar. HEOS uygulaması (yukarıdaki resim) güçlü fonksiyonlar sunarken kontrol sistem sürücülerinin geniş bir aralığı ve sisteme gerçekten güven yükleyen AWE desteğini sunma kararlılığıdır. Bu yıl içerisinde daha çok HEOS özellikli ürün ile (Yıl bitmeden HEOS özellikli AVR'ler ve ses barları çıkma bahisi nedir?), çok odalı ses sistemini 2015 boyunca dinlenecek şekilde değerlendiririz.

AREA DVD

“HEOS mükemmel akustik performans, kolay kurulum ve esneklik sunar. Kurulumcular için HEOS özellikle ilgi çekici ve sürücüler Creston, Control4, RTI ve …. için mevcut olacak …”.  “Amiral gemisi HEOS7 daha büyük oturma odaları için çok uyumludur ve güçlü ve verimli ses ile odaları doldurur.“

Hifi Seçimi

Eğer kullanım kolaylığı, hoparlör dizaynı ve müzikalite ile çoklu oda sistemleri arasında öne çıkılacaksa HEOS by Denon bir mihenk taşı olacaktır.

EISA award for the Denon HEOS multi-room system

“HEOS by Denon provides all the components needed to piece together a versatile sound system for your home. Loudspeakers come in a variety of models – the HEOS 1, 3, 5 and 7 – while partnering separates extend to the impressively versatile HEOS Amp and HEOS Link preamp. The HEOS HomeCinema is perfect for placing under your screen as a soundbar, while the HEOS Extend is an ideal way to increase the reach of your Wi‐Fi for elegant wire‐free music. The entire system is configured and driven by the intuitive HEOS app (iOS and Android), while Spotify, Deezer, Tidal, Soundcloud, Rdio, and TuneIn radio are just some of the integrated music services on offer. Capable of a surprisingly deep bass, a well‐judged midrange and room‐filling energy, this is the perfect way to spread stunning sonics throughout the house.”

HEOS is Test Winner in T3 and earns Platinum Award

“Heos by Denon çok odali sistemdir.  Zengin özelliklere sahip ve yerel USB'den oynatma ile müzikal bir katı uygulama tarafından desteklenir. ”

SSS - HEOS 3 HS2

 • HEOS BY DENON NEDİR?
  HEOS by Denon tüm eviniz için müthiş sesli müzik oynatıcıları ailesini kapsayan Kablosuz Çok Odalı Ses Sistemidir. iOS veya Androd telefon veya tabletinizden kontrol etmek için ücretsiz bir uygulama vardır. Favori müzik aktarım servisleri, internet radyo veya kendi müzik kolleksiyonunuzun keyfini sürebilirsiniz ve kurulum çocuk oyuncağıdır....Daha fazla
 • HEOS HOPARLÖRLERİ DİĞER KABLOSUZ HOPARLÖRLERDEN FARKLI KILAN NEDİR?
  HEOS gerçek bir çok odalı sistemdir. Her odada aynı şarkıyı veya her odada farklı şarkıyı içeren odalar arası kombinasyon şeklinde çalabilirsiniz. Bunlar Airplay ve Bluetooth gibi diğer kablosuz sistemlere karşı belirgin avantajlardır. HEOS standart ev kablosuz teknolojisini kullanır, böylece köprüleme cihazı gibi yeni ekipmana ihtiyaç duymadan kendi yönlendiricinizi kullanabilirsiniz. Kablosuz aralığı ve ses kalitesi Bluetooth'a göre çok iyidir ve ağınızdaki herhangi bir cihazla çalıştıracağınız ücretsiz HEOS uygulaması ile tüm hoparlörleri kontrol edebilirsiniz. Sadece HEOS Denon'un 100 yılı aşkın ses deneyimiyle birlikte gelir....Daha fazla
 • 4 HEOS HOPARLÖRÜ ARASINDAKİ FARK NEDİR?
  HEOS 1 kompakt özelliği ile nem direncini muhafaza ederek, banyo gibi nemli veya buharlı ortamlarda dinlemek için HEOS 1 ideal bir üründür. HEOS 3 2 Class D amplifikatör kanallı çift sürücülü dizaynıyla küçük ve orta boy odalar için idealdir. HEOS 5 ise bir pasif radyatörün yanında 4 Class D amplifikatör kanalından beslenen 4 aktif sürücülü çift orta woofler, çift tweeter 5 sürücülü sistemdir. Orta ve büyük boy odalar için idealdir. HEOS 7 çift pasif radyatörlerin yanında 5 Class D amplifikatör kanalından beslenen çift orta woofler, çift tweeter ve bir aktif sub woofer içeren 75 sürücülü sistemdir. HEOS 7'de bir kulaklık çıkışı da vardır. Aktarım özellikleri, USB ve Aux girişleri tüm modeller için özdeştir....Daha fazla
 • ODAM İÇİN UYGUN HEOS HOPARLÖR HANGİSİDİR?
  Tüm HEOS hoparlörler müthiş bir müzik deneyimi sağlar. Genel olarak HEOS 7 en derin bass ve en yüksek çıkış isteyen meraklılar ve oturma odaları, teraslar veya bölmesiz evler gibi büyük odalar ve açık alanlar için tavsiye edilir. HEOS 5 yemek odaları, büyük yatak odaları, ofisler ve daha küçük oturma odaları gibi orta ve büyük odalar içindir ve HEOS 3 yatak odaları, ofisler ve mutfaklar gibi küçük ve orta boy odalar içindir.... Daha fazla
 • HEOS'UN EVİMDE ÇALIŞIR HALE GELMESİ İÇİN BAŞKA NE YAPMALIYIM?
  HEOSbyDenon uygulamasını iOS 5 veya daha üstü sürüme sahip iPhone, iPad veya iPod'a veya Android 2.3 veya üstü sürüme sahip Android akıllı telefon veya tablete indirmeniz gerekir. Kablosuz ağ, internet bağlantısı ve kablosuz ağa bağlı bir mobil cihaza ihtiyaç duyacaksınız....Daha fazla
 • HEOS HANGİ MÜZİK KAYNAKLARINI DESTEKLİYOR?
  Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Mood Mix ve yakında eklenecek daha fazlasıyla birlikte telefon ya da tabletinizdeki, USB belleklerinizdeki ve analog kaynaklarınızdaki müzikler.Daha fazla
 • İKİ HEOS HOPARLÖRÜ STEREO ÇİFT OLARAK KULLANABİLİR MİYİM?
  İki HEOS1, iki HEOS3, iki HEOS5 veya iki HEOS7 hoparlörü stereo çift olarak kullanabilirsiniz.Daha fazla
 • TEK SEFERDE KAÇ HEOS HOPARLÖRÜ KULLANILABİLİR?
  Sistem tek seferde ağdaki 32 HEOS müzik oynatıcısına kadar destekler. Daha fazla
 • ÜCRETSİZ HEOS HESABI NEDİR VE FAYDALARI NELERDİR?
  HEOS hesabınız müzik servisleri girişleriniz ve HEOS çalma listeleriniz gibi tüm ayarlarınızı ve tercihlerinizi hatırlar. Sisteminize çoklu telefon ya da tablet kontrol birimleri eklemek istediğinizde her cihazda HEOS kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. Eğer isterseniz tek bir evde birden fazla HEOS hesabını da desteklemekteyiz. Bu yolla her aile üyesi örneğin kendi kişisel Spotify hesap ayarlarının keyifini çıkarırken aynı zamanda evdeki tüm hoparlörleri paylaşabilir.... Daha fazla
 • HEOS'U NEREDEN SATIN ALABİLİRİM?
  Yetkili HEOS satıcısı HEOS websitesindeki aşağıdaki linkten bulunabilir: Yetkili satıcılar.

Karşılaştırma - HEOS 3 HS2

Model
HEOS 3 HS2
Genel
Boyutlar (H x W x D)
130 x 272 x 165 (mm, horizontal placement)
-
189 x 129 x 128 mm
için idealdir
Yatak odası, ofis ve mutfaklar gibi küçük ve orta boy odalar.
Küçükten orta büyüklükte odalar ve nem direnci ile banyolarda da kullanılabilir.
Küçükten orta büyüklükte odalar ve nem direnci ile banyolarda da kullanılabilir.
Sürücü Cihazları
Dual tam kademeli
Dual tam kademeli
Dual tam kademeli
Dış Yapı Dizaynı
Portlu
Mühürlü
Mühürlü
Amplifikatör Kanalları
2
2
2
3.5mm ses hat girişi bağlantısı
Evet (1)
Evet (1)
Evet (1)
Depolanan müziğin direkt bağlantısı için USB portu
Evet (1)
Evet (1)
Evet (1)
Kablolu Ağ
Ethernet Jakı (1)
Ethernet Jakı (1)
Ethernet Jakı (1)
Kablosuz Network
2.4GHz ve 5GHz bantlarında 802.11a/b/g/n/ac standardı
2.4GHz ve 5Ghz standart bantlarda 802.11a/b/g/n
2.4GHz ve 5GHz bantlarında 802.11a/b/g/n/ac standardı
3.mm Kulaklık Çıkış jakı
Hayır
Hayır
Hayır
stand montajı için dişli delik içerir.
Evet
Evet
Evet
Yerleştirme
Yatay ve Dikey
Dikey
Dikey
YENİ Bluetooth Özelliği
Evet
Coming Soon
Evet
YENİ Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği
Evet
Coming Soon
Evet