HEOS 7 HS2

 • YENİ Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği
 • YENİ Entegre Bluetooth®
 • Üst düzey kablosuz hoparlör performansı
 • İki özel tiz hoparlör ve orta woofer.
 • 5 özel Class D amplifikatör ile beslenen büyük subwoofer ve iki pasif radyatör
 • Fırçalanmış metalik apeksi de içeren zengin, orijinal materyaller

  Rengi Değiştir:

Özellikler - HEOS 7 HS2

Parti vakti geldiğinde daha büyük daha iyidir.

Oturma odaları, teraslar veya bölmesiz evler gibi büyük odalar ve açık alanlar için idealdir.


Bu büyük hoparlör en iyi, en büyük ve en sesliyi isteyenler için hattın en üstündedir. Bulutta, telefon ya da tabletinizdeki müziklerin yanında USB kaynaklarını da çalar. Kulağa şimdiden bir parti gibi geliyor değil mi?


Müthiş performans projesiyle şekillendirilen HEOS7 fırçalanmış metalik yapısıyla birlikte zengin, orijinal materyaller ile güzel görünmektedir. Ayrıca ustalıkla harmanlanmış beş özel sürücü, iki pasif radyatör, beş Class D amplifikatörün tamamı en son teknoloji dijital sinyal işlemci ile kontrol edilir.

 • Büyük odaları kolayca büyük bir sesle doldurur.
 • Ses en üst kayıt stüdyolarından sağlanan hassas akustik işlemci algoritmaları ile optimize edilmiştir.
 • ŞİMDİ YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES SUNAR
 • Spotify, Deezer veya TuneIn gibi favori müzik servislerinden müzik çalın.
 • iOS ve Android için ücretsiz HEOS uygulaması
 • İOS veya Android telefon veya tabletinizde depolanan müziklerinizi çalın.
 • USB jak ve ek giriş jakı bu kaynaklardan bir veya daha fazla HEOS oynatıcıda, mükemmel derecede senkronize şekilde çalma imkanı sağlar.
 • Dahili çift band standart kablosuz ev ağlarına kablosuz bağlantı sağlar.
 • Ses açma, ses kısma ve ses kapatma tuşları, kısık LED göstergesi, çok renkli durumlu LED gösterge
 • HEOS 7'ye özel kulaklık çıkışı
 • Kablolu ağ bağlantısı için ethernet jakı
 • Bass ve treble kontrolleri

Tüm HEOS hoparlörler aşağıdaki özelliklere sahiptir:

ÇOK ODALI SES

Her oda kendi HEOS sesine sahip olabilir. Veya farklı hoparlörleri bir araya getirerek evin tamamını aynı şarkıyla doldurabilirsiniz. Çoklu oda çok sayıda seçenek anlamına gelir.
Daha fazlasını öğrenmek için

UYGULAMALAR & AKTARIM HİZMETLERİ

Bulut müzik, müzik aktarımı ve müzik kitaplığınız - tüm sevdiğiniz kaynaklar bu muhteşem ücretsiz uygulama tarafından desteklenir.
Daha fazlasını öğrenmek için

HARİKA SES KALİTESİ

HEOS hoparlörlerin saf ses üretmesi tesadüf değildir. 100 yılı aşkın süredir ses alanında yenilikçi olan Denon'daki uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.
Daha fazlasını öğrenmek için

KOLAY KURULUM

HEOS hoparlörleriniz ile dinlemeye başlama süreniz inanılmaz derecede çabuktur. Hoparlörlerinizi yerleştirin ve dakikalar içerisinde dinlemeye başlayacaksınız. Gerçekten basittir.
Daha fazlasını öğrenmek için

Teknik Özellikler - HEOS 7 HS2

Genel

için idealdir oturma odaları, teraslar veya bölmesiz evler gibi büyük odalar ve açık alanlar.

Sürücü Cihazları İki tiz hoparlör, iki woofer vermek woofer

YENİ Bluetooth Özelliği Evet

YENİ Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği Evet

Dış Yapı Dizaynı Çift pasif radyatör

Amplifikatör Kanalları 5

3.5mm ses hat girişi bağlantısı Evet (1)

Depolanan müziğin direkt bağlantısı için USB portu Evet (1)

Kablolu Ağ Ethernet Jakı (1)

Kablosuz Network 2.4GHz ve 5GHz bantlarında 802.11a/b/g/n/ac standardı

3.mm Kulaklık Çıkış jakı Evet (1)

stand montajı için dişli delik içerir. Hayır

Yerleştirme Dikey

Boyutlar (H x W x D) 203 x 479 x 164 mm

Yüklemeler - HEOS 7 HS2

pdf file
Online Kullanım Kılavuzu
pdf file
Specification Sheet - English

1,78 MB
08.16.2015

pdf file
Quick Start Guide - English

3,11 MB
09.08.2014

Değerlendirmeler ve Ödüller - HEOS 7 HS2

Awards
Audio Vision
"Denon'un çok odalı HEOS sistemi zayıflık göstermemektedir. […] Çok çeşitlilik pek mümkün değildir. […] Örnek: Denon kendi hoparlörleri ve stereo ile bu çok odalı konsepti birleştirme imkanı sunuyor.”
AV Magazin
"Denon kablosuz hoparlör HEOS 7 AV-Magazin test sırasında birinci sınıf iz bıraktı. Müziği her zevke uygun, detaylarla dolu. Sezgisel uygulaması ve kapsamlı özellik seti ile bu güçlü HEOS çok odalı çözümü tamamlamaktadır. "
lite
“Deneyime göre iyi: Heos by Denon her zaman olduğu gibi beklentileri - hatta biraz fazlasıyla - karşılamaktadır. Güçlü, ayrıntılı, değerli - çok yüksek seviyede, ses ve görsel tecrübe.” 
Modern HiFi
"HEOS 7 ikinci generasyonu kolay kurulumu, sezgisel uygulaması ve şaşırtıcı büyük sesi ile yoluna devam etmektedir. Yeni HEOS ayrıca HD Ses ve Bluetooth ile çalışır olması daha da çok yönlü hale getirmektedir. "
Pocketlint
"Neredeyse tüm akış hizmetlerini ve dosya türlerini işleyebilen, iyi bir değerde çok odalı bir ses sistemine yatırım yapmak istiyorsanız ve yüksek çözünürlüklü olan ses de dahil olmak üzereyse - güncellenmiş Denon Heos HS2'den çok daha iyi bir ürün bulamazsınız. "
T3
HEOS 7 HS2'nin görünümünü çok seviyoruz; yarattığı sesin saran duvarını ufak çerçevesinden seviyoruz ve donanımla birlikte gelen anlaşılır ve basit uygulamayı seviyoruz. 2017'de kablosuz hoparlörleriniz için daha iyi bir şey yapamazsınız.
Tuexperto
HEOS HS2 - İspanya'da yılın en iyi WiFi sistemi. Japon yüksek kaliteli ses şirketi, HEOS etrafında mümkün olduğunca kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmayı amaçlayan bir ürün ailesi oluşturdu ve böylece hiçbir şey kontrolünüz dışında kalmaz.
T3 - HEOS System
"Denon ve Sonos arasındaki savaş kanlıdır […]HEOS genel olarak en iyi çok odalı ses sistemidir […] Ses üretimi çarpıcı, ve uygulama kontolü daha bir sıkı sargıdır."
Trusted Reviews

"Büyük oda ses doldurma ile ihtişamlı detay"

M3-Award

"Harika bir ürün, saf ve sade"

Pocket-lint Tavsiyeler 2015

Eğer şu anki aktarım servislerinin büyük çoğunluğunu destekleyen, kolay kurulumlu ve iyi ses veren başarılı bir çoklu oda ses sistemi için pazardaysanız, Denon Heos sistemi sizin için kesinlikle uygun olabilir.

HI-FI NEDİR?

Sonos'un iyi bildiği oyunda en iyi donanımlı yarışmacılardan biri. Benzer fiyat, eşit şıklık, mükemmel basitlikte kullanıma sahiptir ve içerdiği birkaç müthiş özellik henüz Sonos'un gözünden kaçmış durumdadır.

InsideCI?

HEOS by Denon serisi kaydadeğer gelişme imkanları sunan çok yönlü çok odalı ses sistemidir. Üç aktif hoparlörde 5 ve 7 müzikalite ve görünüşüyle etkilerken Link hali hazırdaki tiyatro odası veya çevresini mikse katmanın basit bir yolunu sağlar. HEOS uygulaması (yukarıdaki resim) güçlü fonksiyonlar sunarken kontrol sistem sürücülerinin geniş bir aralığı ve sisteme gerçekten güven yükleyen AWE desteğini sunma kararlılığıdır. Bu yıl içerisinde daha çok HEOS özellikli ürün ile (Yıl bitmeden HEOS özellikli AVR'ler ve ses barları çıkma bahisi nedir?), çok odalı ses sistemini 2015 boyunca dinlenecek şekilde değerlendiririz.

AREA DVD

"HEOS mükemmel akustik performans, kolay kurulum ve esneklik sunar. Kurulumcular için HEOS özellikle ilgi çekici ve sürücüler Creston, Control4, RTI ve …. için mevcut olacak".  “Amiral gemisi HEOS7 daha büyük oturma odaları için çok uyumludur ve güçlü ve verimli ses ile odaları doldurur.“                                                                        "Tüm bileşenler canlılık ve dinamik özelliklidir. Bas kısa ama dengeli. Mobilyanın altındaki subwoofer için aradığınız gücüyle kazanan HEOS 7."

Hifi Seçimi

Eğer kullanım kolaylığı, hoparlör dizaynı ve müzikalite ile çoklu oda sistemleri arasında öne çıkılacaksa HEOS by Denon bir mihenk taşı olacaktır.

EISA award for the Denon HEOS multi-room system

“HEOS by Denon provides all the components needed to piece together a versatile sound system for your home. Loudspeakers come in a variety of models – the HEOS 1, 3, 5 and 7 – while partnering separates extend to the impressively versatile HEOS Amp and HEOS Link preamp. The HEOS HomeCinema is perfect for placing under your screen as a soundbar, while the HEOS Extend is an ideal way to increase the reach of your Wi‐Fi for elegant wire‐free music. The entire system is configured and driven by the intuitive HEOS app (iOS and Android), while Spotify, Deezer, Tidal, Soundcloud, Rdio, and TuneIn radio are just some of the integrated music services on offer. Capable of a surprisingly deep bass, a well‐judged midrange and room‐filling energy, this is the perfect way to spread stunning sonics throughout the house.”

HEOS is Test Winner in T3 and earns Platinum Award

“Heos by Denon çok odali sistemdir.  Zengin özelliklere sahip ve yerel USB'den oynatma ile müzikal bir katı uygulama tarafından desteklenir. ”

SSS - HEOS 7 HS2

 • HEOS BY DENON NEDİR?
  HEOS by Denon tüm eviniz için müthiş sesli müzik oynatıcıları ailesini kapsayan Kablosuz Çok Odalı Ses Sistemidir. iOS veya Androd telefon veya tabletinizden kontrol etmek için ücretsiz bir uygulama vardır. Favori müzik aktarım servisleri, internet radyo veya kendi müzik kolleksiyonunuzun keyfini sürebilirsiniz ve kurulum çocuk oyuncağıdır....Daha fazla
 • HEOS HOPARLÖRLERİ DİĞER KABLOSUZ HOPARLÖRLERDEN FARKLI KILAN NEDİR?
  HEOS gerçek bir çok odalı sistemdir. Her odada aynı şarkıyı veya her odada farklı şarkıyı içeren odalar arası kombinasyon şeklinde çalabilirsiniz. Bunlar Airplay ve Bluetooth gibi diğer kablosuz sistemlere karşı belirgin avantajlardır. HEOS standart ev kablosuz teknolojisini kullanır, böylece köprüleme cihazı gibi yeni ekipmana ihtiyaç duymadan kendi yönlendiricinizi kullanabilirsiniz. Kablosuz aralığı ve ses kalitesi Bluetooth'a göre çok iyidir ve ağınızdaki herhangi bir cihazla çalıştıracağınız ücretsiz HEOS uygulaması ile tüm hoparlörleri kontrol edebilirsiniz. Sadece HEOS Denon'un 100 yılı aşkın ses deneyimiyle birlikte gelir....Daha fazla
 • 4 HEOS HOPARLÖRÜ ARASINDAKİ FARK NEDİR?
  HEOS 1 kompakt özelliği ile nem direncini muhafaza ederek, banyo gibi nemli veya buharlı ortamlarda dinlemek için HEOS 1 ideal bir üründür. HEOS 3 2 Class D amplifikatör kanallı çift sürücülü dizaynıyla küçük ve orta boy odalar için idealdir. HEOS 5 ise bir pasif radyatörün yanında 4 Class D amplifikatör kanalından beslenen 4 aktif sürücülü çift orta woofler, çift tweeter 5 sürücülü sistemdir. Orta ve büyük boy odalar için idealdir. HEOS 7 çift pasif radyatörlerin yanında 5 Class D amplifikatör kanalından beslenen çift orta woofler, çift tweeter ve bir aktif sub woofer içeren 75 sürücülü sistemdir. HEOS 7'de bir kulaklık çıkışı da vardır. Aktarım özellikleri, USB ve Aux girişleri tüm modeller için özdeştir....Daha fazla
 • ODAM İÇİN UYGUN HEOS HOPARLÖR HANGİSİDİR?
  Tüm HEOS hoparlörler müthiş bir müzik deneyimi sağlar. Genel olarak HEOS 7 en derin bass ve en yüksek çıkış isteyen meraklılar ve oturma odaları, teraslar veya bölmesiz evler gibi büyük odalar ve açık alanlar için tavsiye edilir. HEOS 5 yemek odaları, büyük yatak odaları, ofisler ve daha küçük oturma odaları gibi orta ve büyük odalar içindir ve HEOS 3 yatak odaları, ofisler ve mutfaklar gibi küçük ve orta boy odalar içindir.... Daha fazla
 • HEOS'UN EVİMDE ÇALIŞIR HALE GELMESİ İÇİN BAŞKA NE YAPMALIYIM?
  HEOSbyDenon uygulamasını iOS 5 veya daha üstü sürüme sahip iPhone, iPad veya iPod'a veya Android 2.3 veya üstü sürüme sahip Android akıllı telefon veya tablete indirmeniz gerekir. Kablosuz ağ, internet bağlantısı ve kablosuz ağa bağlı bir mobil cihaza ihtiyaç duyacaksınız....Daha fazla
 • HEOS HANGİ MÜZİK KAYNAKLARINI DESTEKLİYOR?
  Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Mood Mix ve yakında eklenecek daha fazlasıyla birlikte telefon ya da tabletinizdeki, USB belleklerinizdeki ve analog kaynaklarınızdaki müzikler.Daha fazla
 • İKİ HEOS HOPARLÖRÜ STEREO ÇİFT OLARAK KULLANABİLİR MİYİM?
  İki HEOS1, iki HEOS3, iki HEOS5 veya iki HEOS7 hoparlörü stereo çift olarak kullanabilirsiniz.Daha fazla
 • TEK SEFERDE KAÇ HEOS HOPARLÖRÜ KULLANILABİLİR?
  Sistem tek seferde ağdaki 32 HEOS müzik oynatıcısına kadar destekler. Daha fazla
 • ÜCRETSİZ HEOS HESABI NEDİR VE FAYDALARI NELERDİR?
  HEOS hesabınız müzik servisleri girişleriniz ve HEOS çalma listeleriniz gibi tüm ayarlarınızı ve tercihlerinizi hatırlar. Sisteminize çoklu telefon ya da tablet kontrol birimleri eklemek istediğinizde her cihazda HEOS kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. Eğer isterseniz tek bir evde birden fazla HEOS hesabını da desteklemekteyiz. Bu yolla her aile üyesi örneğin kendi kişisel Spotify hesap ayarlarının keyifini çıkarırken aynı zamanda evdeki tüm hoparlörleri paylaşabilir.... Daha fazla
 • HEOS'U NEREDEN SATIN ALABİLİRİM?
  Yetkili HEOS satıcısı HEOS websitesindeki aşağıdaki linkten bulunabilir: Yetkili satıcılar.

Karşılaştırma - HEOS 7 HS2

Model
HEOS 7 HS2
Genel
Boyutlar (H x W x D)
203 x 479 x 164 mm
-
189 x 129 x 128 mm
için idealdir
oturma odaları, teraslar veya bölmesiz evler gibi büyük odalar ve açık alanlar.
Küçükten orta büyüklükte odalar ve nem direnci ile banyolarda da kullanılabilir.
Küçükten orta büyüklükte odalar ve nem direnci ile banyolarda da kullanılabilir.
Sürücü Cihazları
İki tiz hoparlör, iki woofer vermek woofer
Dual tam kademeli
Dual tam kademeli
Dış Yapı Dizaynı
Çift pasif radyatör
Mühürlü
Mühürlü
Amplifikatör Kanalları
5
2
2
3.5mm ses hat girişi bağlantısı
Evet (1)
Evet (1)
Evet (1)
Depolanan müziğin direkt bağlantısı için USB portu
Evet (1)
Evet (1)
Evet (1)
Kablolu Ağ
Ethernet Jakı (1)
Ethernet Jakı (1)
Ethernet Jakı (1)
Kablosuz Network
2.4GHz ve 5GHz bantlarında 802.11a/b/g/n/ac standardı
2.4GHz ve 5Ghz standart bantlarda 802.11a/b/g/n
2.4GHz ve 5GHz bantlarında 802.11a/b/g/n/ac standardı
3.mm Kulaklık Çıkış jakı
Evet (1)
Hayır
Hayır
stand montajı için dişli delik içerir.
Hayır
Evet
Evet
Yerleştirme
Dikey
Dikey
Dikey
YENİ Bluetooth Özelliği
Evet
Coming Soon
Evet
YENİ Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği
Evet
Coming Soon
Evet