HEOS 1

 • Hali hazırdaki ağınızdan Wi-Fi kablosuz ses aktarımı
 • Özel orta woofer ve tiz hoparlör
 • Sızdırmaz dış yüzeyiyle nemden koruma özelliklidir
 • Yüksek verimli çift kanallı güç amplifikasyonu
 • Opsiyonel Bluetooth kablosuz adaptör ile Go Pack şarj edilebilir batarya/tabanı
 • BİR HEOS 1 VE ALICI SATIN ALIRSANIZ HEOS GOPACK*’İNİZİ %50 İNDİRİMLİ. daha fazla bilgi için yerel bayinizi ziyaret edin

  Rengi Değiştir:

Özellikler - HEOS 1

Kompakt, taşınabilir hoparlörden müthiş ses.

Bluetooth ve Wi-Fi ses aktarımı aracılığıyla sevdiğiniz ses dosyalarını kablosuz olarak dinleyin.


Kompakt dış yüzey nem geçirmez özelliğiyle HEOS 1'i banyo gibi nemli ve buharlı alanlarda dinlemek için ideal yapar.


USB port ile sevdiğiniz taşınabilir cihazı HEOS1'e direkt olarak bağlayın. Analog ses kaynakları için stereo hat girişi de vardır.


HEOS 1 gelişmiş DSP (Dijital Sinyal İşlemci) ile geniş bir ses aralığı sunar, ayarlanabilir EQ ses ve çift kanallı Class D dijital ses amplifikasyonu ile pürüzsüz ve doğal bir ses ayarı oluşturulmasına yardımcı olur.


Geniş aralıklı mid-woofer ve hassas tweeter'ı de içeren ayarlanabilir çiftli sürücü özelliğine sahip HEOS 1’in dış yapısı nem geçirmez yapıdadır ve nemli ortamlarda kullanım için idealdir.

 • Sevdiğiniz müziği evin herhangi bir odasında -banyoda bile- dinleyin.
 • Ses en üst kayıt stüdyolarından sağlanan hassas akustik işlemci algoritmaları ile optimize edilmiştir.
 • İki HEOS 1 hoparlörü ayarlayarak birlikte stereo çift gibi çalıştırın.
 • Opsiyonel Go Pack, 6 saate kadar çalma süresi olan yüksek kapasiteli şarj edilebilir lityum iyon batarya, USB Bluetooth kablosuz aktarım adaptörü ve jakları su sıçramasından korumak için silikon sıçrama siperi içerir.
 • Spotify, Deezer, Napster veya TuneIn gibi favori müzik servislerinden müzik dinleyin.
 • iOS ve Android ve Kindle için ücretsiz HEOS uygulaması
 • USB jak ve analog giriş jakı cihazınıza direkt bağlantı imkanı verir.
 • Çift band standart ev kablosuz ağlarına kablosuz bağlantı kurar.
 • Ağa direkt bağlantı için RJ-45 LAN portu
 • Ses açma, ses kısma, güç açma/kapatma tuşu
 • AC güç adaptörü dahildir

Tüm HEOS hoparlörler aşağıdaki özelliklere sahiptir:

ÇOK ODALI SES

Her oda kendi HEOS sesine sahip olabilir. Veya farklı hoparlörleri bir araya getirerek evin tamamını aynı şarkıyla doldurabilirsiniz. Çoklu oda çok sayıda seçenek anlamına gelir.
Daha fazlasını öğrenmek için

UYGULAMALAR & AKTARIM HİZMETLERİ

Bulut müzik, müzik aktarımı ve müzik kitaplığınız - tüm sevdiğiniz kaynaklar bu muhteşem ücretsiz uygulama tarafından desteklenir.
Daha fazlasını öğrenmek için

HARİKA SES KALİTESİ

HEOS hoparlörlerin saf ses üretmesi tesadüf değildir. 100 yılı aşkın süredir ses alanında yenilikçi olan Denon'daki uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.
Daha fazlasını öğrenmek için

KOLAY KURULUM

HEOS hoparlörleriniz ile dinlemeye başlama süreniz inanılmaz derecede çabuktur. Hoparlörlerinizi yerleştirin ve dakikalar içerisinde dinlemeye başlayacaksınız. Gerçekten basittir.
Daha fazlasını öğrenmek için

Teknik Özellikler - HEOS 1

Genel

için idealdir Küçükten orta büyüklükte odalar ve nem direnci ile banyolarda da kullanılabilir.

Sürücü Cihazları Dual tam kademeli

YENİ Bluetooth Özelliği Coming Soon

YENİ Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği Coming Soon

Dış Yapı Dizaynı Mühürlü

Amplifikatör Kanalları 2

3.5mm ses hat girişi bağlantısı Evet (1)

Depolanan müziğin direkt bağlantısı için USB portu Evet (1)

Kablolu Ağ Ethernet Jakı (1)

Kablosuz Network 2.4GHz ve 5Ghz standart bantlarda 802.11a/b/g/n

3.mm Kulaklık Çıkış jakı Hayır

stand montajı için dişli delik içerir. Evet

Yerleştirme Dikey

Yüklemeler - HEOS 1

pdf file
Online Kullanım Kılavuzu
pdf file
Kullanım Kılavuzu - İngilizce

5,86 MB
12.15.2015

pdf file
Teknik Özellikler Belgesi

2,02 MB
12.15.2015

pdf file
Quick Start Guide - English

3,56 MB
05.10.2016

Videolar - HEOS 1

HEOS 1 Kablosuz Hoparlör
Denon
Denon: HEOS ve Spotify

Değerlendirmeler ve Ödüller - HEOS 1

Awards
modern hifi
HEOS 1 piyasadaki en esnek çok odalı hoparlörlerden biridir. Açık havada kullanma seçeneği ile o yönden çoğu rakiplerden biridir.
T3 - HEOS System
"Denon ve Sonos arasındaki savaş kanlıdır […]HEOS genel olarak en iyi çok odalı ses sistemidir […] Ses üretimi çarpıcı, ve uygulama kontolü daha bir sıkı sargıdır."
Pocket-lint Tavsiyeler 2015

Eğer şu anki aktarım servislerinin büyük çoğunluğunu destekleyen, kolay kurulumlu ve iyi ses veren başarılı bir çoklu oda ses sistemi için pazardaysanız, Denon Heos sistemi sizin için kesinlikle uygun olabilir.

AREA DVD

“Compact, with a powerful sound and extremely flexible – that’s HEOS 1 incl. HEOS Go Pack.”

“Especially two HEOS 1 paired as stereo speakers offer a sophisticated joy of music of all kinds of genres“.

EISA award for the Denon HEOS multi-room system

“HEOS by Denon provides all the components needed to piece together a versatile sound system for your home. Loudspeakers come in a variety of models – the HEOS 1, 3, 5 and 7 – while partnering separates extend to the impressively versatile HEOS Amp and HEOS Link preamp. The HEOS HomeCinema is perfect for placing under your screen as a soundbar, while the HEOS Extend is an ideal way to increase the reach of your Wi‐Fi for elegant wire‐free music. The entire system is configured and driven by the intuitive HEOS app (iOS and Android), while Spotify, Deezer, Tidal, Soundcloud, Rdio, and TuneIn radio are just some of the integrated music services on offer. Capable of a surprisingly deep bass, a well‐judged midrange and room‐filling energy, this is the perfect way to spread stunning sonics throughout the house.”

HEOS is Test Winner in T3 and earns Platinum Award

“Heos by Denon çok odali sistemdir. Zengin özelliklere sahip ve yerel USB'den oynatma ile müzikal bir katı uygulama tarafından desteklenir. ”

SSS - HEOS 1

 • HEOS BY DENON NEDİR?
  HEOS by Denon tüm eviniz için müthiş sesli müzik oynatıcıları ailesini kapsayan Kablosuz Çok Odalı Ses Sistemidir. iOS veya Androd telefon veya tabletinizden kontrol etmek için ücretsiz bir uygulama vardır. Favori müzik aktarım servisleri, internet radyo veya kendi müzik kolleksiyonunuzun keyfini sürebilirsiniz ve kurulum çocuk oyuncağıdır....Daha fazla
 • HEOS HOPARLÖRLERİ DİĞER KABLOSUZ HOPARLÖRLERDEN FARKLI KILAN NEDİR?
  HEOS gerçek bir çok odalı sistemdir. Her odada aynı şarkıyı veya her odada farklı şarkıyı içeren odalar arası kombinasyon şeklinde çalabilirsiniz. Bunlar Airplay ve Bluetooth gibi diğer kablosuz sistemlere karşı belirgin avantajlardır. HEOS standart ev kablosuz teknolojisini kullanır, böylece köprüleme cihazı gibi yeni ekipmana ihtiyaç duymadan kendi yönlendiricinizi kullanabilirsiniz. Kablosuz aralığı ve ses kalitesi Bluetooth'a göre çok iyidir ve ağınızdaki herhangi bir cihazla çalıştıracağınız ücretsiz HEOS uygulaması ile tüm hoparlörleri kontrol edebilirsiniz. Sadece HEOS Denon'un 100 yılı aşkın ses deneyimiyle birlikte gelir....Daha fazla
 • 4 HEOS HOPARLÖRÜ ARASINDAKİ FARK NEDİR?
  HEOS 1 kompakt özelliği ile nem direncini muhafaza ederek, banyo gibi nemli veya buharlı ortamlarda dinlemek için HEOS 1 ideal bir üründür. HEOS 3 2 Class D amplifikatör kanallı çift sürücülü dizaynıyla küçük ve orta boy odalar için idealdir. HEOS 5 ise bir pasif radyatörün yanında 4 Class D amplifikatör kanalından beslenen 4 aktif sürücülü çift orta woofler, çift tweeter 5 sürücülü sistemdir. Orta ve büyük boy odalar için idealdir. HEOS 7 çift pasif radyatörlerin yanında 5 Class D amplifikatör kanalından beslenen çift orta woofler, çift tweeter ve bir aktif sub woofer içeren 75 sürücülü sistemdir. HEOS 7'de bir kulaklık çıkışı da vardır. Aktarım özellikleri, USB ve Aux girişleri tüm modeller için özdeştir....Daha fazla
 • ODAM İÇİN UYGUN HEOS HOPARLÖR HANGİSİDİR?
  Tüm HEOS hoparlörler müthiş bir müzik deneyimi sağlar. Genel olarak HEOS 7 en derin bass ve en yüksek çıkış isteyen meraklılar ve oturma odaları, teraslar veya bölmesiz evler gibi büyük odalar ve açık alanlar için tavsiye edilir. HEOS 5 yemek odaları, büyük yatak odaları, ofisler ve daha küçük oturma odaları gibi orta ve büyük odalar içindir ve HEOS 3 yatak odaları, ofisler ve mutfaklar gibi küçük ve orta boy odalar içindir.... Daha fazla
 • HEOS'UN EVİMDE ÇALIŞIR HALE GELMESİ İÇİN BAŞKA NE YAPMALIYIM?
  HEOSbyDenon uygulamasını iOS 5 veya daha üstü sürüme sahip iPhone, iPad veya iPod'a veya Android 2.3 veya üstü sürüme sahip Android akıllı telefon veya tablete indirmeniz gerekir. Kablosuz ağ, internet bağlantısı ve kablosuz ağa bağlı bir mobil cihaza ihtiyaç duyacaksınız....Daha fazla
 • HEOS HANGİ MÜZİK KAYNAKLARINI DESTEKLİYOR?
  Spotify, TuneIn, Deezer, Napster, TIDAL, SoundCloud, Rdio ve yakında eklenecek daha fazlasıyla birlikte telefon ya da tabletinizdeki, USB belleklerinizdeki ve analog kaynaklarınızdaki müziklerDaha fazla
 • İKİ HEOS HOPARLÖRÜ STEREO ÇİFT OLARAK KULLANABİLİR MİYİM?
  İki HEOS1, iki HEOS3, iki HEOS5 veya iki HEOS7 hoparlörü stereo çift olarak kullanabilirsiniz.Daha fazla
 • TEK SEFERDE KAÇ HEOS HOPARLÖRÜ KULLANILABİLİR?
  Sistem tek seferde ağdaki 32 HEOS müzik oynatıcısına kadar destekler. Daha fazla
 • ÜCRETSİZ HEOS HESABI NEDİR VE FAYDALARI NELERDİR?
  HEOS hesabınız müzik servisleri girişleriniz ve HEOS çalma listeleriniz gibi tüm ayarlarınızı ve tercihlerinizi hatırlar. Sisteminize çoklu telefon ya da tablet kontrol birimleri eklemek istediğinizde her cihazda HEOS kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. Eğer isterseniz tek bir evde birden fazla HEOS hesabını da desteklemekteyiz. Bu yolla her aile üyesi örneğin kendi kişisel Spotify hesap ayarlarının keyifini çıkarırken aynı zamanda evdeki tüm hoparlörleri paylaşabilir.... Daha fazla
 • HEOS'U NEREDEN SATIN ALABİLİRİM?
  Yetkili HEOS satıcısı HEOS websitesindeki aşağıdaki linkten bulunabilir: Yetkili satıcılar.

Karşılaştırma - HEOS 1

Model
HEOS 1
Genel
Boyutlar (H x W x D)
-
189 x 129 x 128 mm
-
için idealdir
Küçükten orta büyüklükte odalar ve nem direnci ile banyolarda da kullanılabilir.
Küçükten orta büyüklükte odalar ve nem direnci ile banyolarda da kullanılabilir.
Yatak odası, ofis ve mutfaklar gibi küçük ve orta boy odalar.
Sürücü Cihazları
Dual tam kademeli
Dual tam kademeli
Dual tam kademeli
Dış Yapı Dizaynı
Mühürlü
Mühürlü
Portlu
Amplifikatör Kanalları
2
2
2
3.5mm ses hat girişi bağlantısı
Evet (1)
Evet (1)
Evet (1)
Depolanan müziğin direkt bağlantısı için USB portu
Evet (1)
Evet (1)
Evet (1)
Kablolu Ağ
Ethernet Jakı (1)
Ethernet Jakı (1)
Ethernet Jakı (1)
Kablosuz Network
2.4GHz ve 5Ghz standart bantlarda 802.11a/b/g/n
2.4GHz ve 5GHz bantlarında 802.11a/b/g/n/ac standardı
2.4GHz ve 5Ghz standart bantlarda 802.11a/b/g/n
3.mm Kulaklık Çıkış jakı
Hayır
Hayır
Hayır
stand montajı için dişli delik içerir.
Evet
Evet
Evet
Yerleştirme
Dikey
Dikey
Yatay ve Dikey
YENİ Bluetooth Özelliği
Coming Soon
Evet
Coming Soon
YENİ Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği
Coming Soon
Evet
Coming Soon