HEOS'UN 100 YILLIK YENİLİKÇİLİĞİ KALITSALDIR

Eğer ses yapıyorsa, biz onu yaparız.

Yenilikçi ustalık ve kaliteye karşı amansız ilgimiz ve sıklıkla ses konusundaki yenilikleri ilk kez yapan firma olmamızla isim yapmış durumdayız. Her HEOS sistemi tutkulu bir şekilde Denon tarafından tasarlanır ve birlikte uyumlu çalışacak özenle dizayn edilmiş bileşenlerden bir araya gelerek müzik aşıklarının özlem duyduğu ve hak ettiği performansı verir.

HEOS HI-RES

Heos Hoparlörler, Heos Link ve Heos Amp tüm evinizin rahatlığında ağ veya USB üzerinden nihai bir dinleme deneyimi için yüksek çözünürlüklü ses dosyaları ile uyumlu özelliği vardır.Sıkıştırılmamış WAV (PCM), ALAC (Apple Lossless Audio Codec) ve FLAC (Free Lossless Audio Codec) müzik dosyalarını 24-bit için / 192-kHz kadar ve yakında gelecek olan DSD (DSD, SACD'nin ses kodlama formatıdır) ve AIFF (Ses Değişim Dosya Formatı) ses parçalarını dinleyin

SES AŞIKLARI SINIFINDA SENKRONİZASYON

Mikrosaniyeler önemlidir : HEOS oynatıcılar ile hemen gerçek bir ses aşığı dinleme deneyimi vermek için her HEOS oynatıcı üst seviyede senkronize olmalıdır. Yıllar süren detaylı araştırma sayesinde HEOS mikrosaniyeler için benzersiz senkronizasyon performansı sunar.

OLAĞANÜSTÜ
USTALIK

HEOS ses ve müzik aşkına olan bir saplantının ürünüdür. Kendi mühendislik ekibimiz çok beğenilen dizaynlarımızın eşsiz güzelliğinde her biri kendi işini yapan her kritik bileşeni seçmek için elele vererek birlikte çalıştılar.

Ses Yeniliğinde
100 Yıl

Sitemizden en iyi şekilde faydalanmanız için cookie'leri kullanmaktayız. Siteyi kullanmaya devam ederek cookie kullanımızı kabul etmiş olursunuz.Daha fazlası için.